3 מיתוסים ואמיתות לגבי תמונות פרופיל

תמר מלין, צלמת ובעלים, צילום LookBetter

בחירת תמונת פרופיל מושלמת לאתרי היכרויות יכולה לגרום להרבה מתח. איזה מראה יתפוס את תשומת הלב של התאמה פוטנציאלית? קיימים בחוץ מיתוסים רבים בנוגע למה שכדאי לעשות ומה שלא כדאי. אבל האם משהו מהם נכון?

 

אתר היכרויות בחן 7,000 תמונות שהועלו על ידי נשים וגברים צמאי אהבה וניתח אותן בהתבסס על מספר השיחות וההודעות שקיבלו המשתמשים. התוצאות מפילות את המיתוסים הגדולים של תמונות פרופיל באינטרנט:

 

מיתוס מספר 1: תמונות עם חיוך עובדות הכי טוב

לחייך בתמונה. כבר מגיל מוקדם "קודחים" לנו שזו ההתנהגות הנכונה. באתרי היכרויות, זוהי לא העצה הטובה ביותר. כשמסתכלים על פרופילים באתרי היכרויות, ישנם 3 סוגי תמונות פנים נפוצות: עם חיוך, בלי חיוך ופרצוף מפלרטט. בממוצע, נשים יחייכו לעיתים קרובות, ויעשו פרצוף פלרטטני פחות מ-10% מהזמן. למרות זאת, מחקרים מראים שפרצוף פלרטטני בשילוב קשר עין עם המצלמה יניבו את התוצאות הטובות ביותר עבור נשים.

עבור גברים לעומת זאת, פרצוף פלרטטני בדרך כלל לא יעבוד, גם חיוך לא. למעשה, הימנעות מחיוך ומהסתכלות למצלמה יניבו לעיתים קרובות את התוצאות הטובות ביותר. אולי מעט מסתורין יפתה את המשתמש לשלוח הודעה.

לסיכום: נשים, פלרטטו עם המצלמה בשביל התוצאות הטובות ביותר. גברים, הפנו מבטכם בשביל אווירה מסתורית שתמשוך הודעות לתיבת הדואר הנכנס שלכם.

 

מיתוס מספר 2: תמונות בלי חולצה לא עוזרות לגברים

אם יש לך ריבועים בבטן, יתכן ויועיל לך להציג אותם לראווה. הוכח ש"תמונת ריבועים" משיגה תוצאות חיוביות. כמובן, שהגבר צריך להיות עם המראה הנכון על מנת לראות את התוצאות המדוברות.  גיל הוא גם גורם חשוב כאן, מחקרים מראים ש"תמונת ריבועים" תעבוד יותר טוב עבור גברים צעירים מאשר עמיתיהם המבוגרים. ככל שאתם מזדקנים, הטריק הופך לפחות יעיל.

בנימה דומה, עבור נשים, מחשוף בתמונה זו גם דרך יעילה לקבל יותר הודעות, ובדומה ל"תמונת ריבועים" של גברים גם המחשוף יעבוד בצורה יעילה יותר בגיל צעיר יותר, אך חתך הגיל אינו דרסטי כמו אצל הגברים. כמובן, יש להשתמש בצילומי מחשוף בצורה מתונה אם אתן מחפשות יותר מסתם סטוץ.

לסיכום: גברים צעירים, אם יש לכם את זה, תראו את זה. גברים מבוגרים יותר, אל תצפו שזה יעבוד.

 

מיתוס מספר 3: תמיד הראו את הפנים שלכם

נשמע פשוט מאוד. אם אתם מנסים למשוך התאמה פוטנציאלית, תרצו שהם ידעו כיצד אתם נראים, נכון? מי יחלוק על כך? כפי שמתברר, התוצאות עשויות לחלוק על כך. אם תראו משהו מעניין, מסתורי או סקסי במקום הפנים שלכם, תוכלו להגיע לאותה כמות של הודעות שתגיעו אליה אם תציגו את פניכם לראווה. אם זה המסלול שתנסו לקחת, שם המשחק הוא להציג משהו מסקרן מספיק כדי לגרום למישהו לשלוח לכם הודעה. עוררו את סקרנותו של משתמש, והוא יצור אתכם קשר.

כמובן, עליכם להיות מוכנים להראות את הפנים שלכם למישהו לפני שתיפגשו אתו אישית, אז היו מוכנים להמשיך את התצלומים הלא-פורטרטים המסקרנים עם משהו שיראה את הפנים שלכם

לסיכום: אם תציגו משהו מעניין מספיק, תוכלו להשיג הצלחה בלי להראות את הפנים שלכם מיד. אך היו מוכנים להראות את פרצופכם לפני פגישה אמיתית.

לקביעת מועד צילום לאתרי הכרויות: השאירו פרטים או התקשרו, כי אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני!