צילום לאתר הכרויות

תמונת הפרופיל שלך – הצעד הראשון שלך בדרך לזוגיות מוצלחת

לצאת פוטוגני בתמונה זה דבר אפשרי. מניסיוני, למדתי כי לא כולם חשים בנוח להצטלם, בעקבות כך, פיתחתי סגנון עבודה הכולל יחס אישי, הכוונה, סבלנות רבה והקשבה לצרכיך האישיים. ציוד הצילום שלי בשילוב ההכשרה המקצועית והניסיון שלי בעיצוב ועריכת תמונה – יוצרים עבורך יתרון המבטיח, כי חיצוניותך ואישיותך יוצגו באופן המחמיא ביותר. תמונה מושקעת, באתרי היכרויות, ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ובאפליקציות מסייעת, בין היתר, לבניית התדמית שלך באופן החיובי ביותר ותורמת משמעותית ליצירת דייט שיוכל להוביל לזוגיות.

שיטת העבודה שלי, הניסיון והמקצועיות, בתוספת היחס והשירות האדיב, מבטיחים לשנינו מפגש צילום איכותי ומכאן קצרה הדרך לסדרת תמונות פרופיל נהדרות.

אנו צלמי הבית של

תמר מקצוענית אמיתית, ויותר מכך – יש לה שילוב נדיר של מקצועיות, אנושיות ואמינות. אני עובדת עם הרבה בעלי עסקים ועל מעטים מאד אפשר לסמוך כמו על תמר. אם אתם צריכים צילום – אין לכם מה להתלבט בכלל. זה המקום.
רות הירש
"אומנות הצילום" לזה התכוון המשורר, תמר את פשוט אומנית לצילום, ניסיתי הרבה אצל אחרים, הפעם הופתעתי, התמונות יצאו מהממות עד שקשה לי לבחור. הצילום מקצועי, השבוע העליתי כמה לאתר באופן מפתיע הוצפתי בפניות, מה שלא קרה קודם, את המשפט "לא מצטלם טוב " מחקתי מהפרופיל שלי, תמר תודה רבה.
שלמה לוי
התחושה הנפלאה והנינוחה שקבלתי מתמר בנוסף למקצועיות הפכה את הצילום לחוויה כיפית. ממליצה בחום.
רונית גולדשטיין קליגר‎
צילום תמונת פרופיל לאתר הכרויות
צילום תמונת פרופיל לאתר הכרויות
צילום תמונת פרופיל לאתר הכרויות