5 סיבות שבגללן כדאי להציג תמונת פרופיל ב Linkedin

Home/מאמרים/5 סיבות שבגללן כדאי להציג תמונת פרופיל ב Linkedin

5 סיבות שבגללן כדאי להציג תמונת פרופיל ב- LinkedinOmri_ben_natan

תמר מלין, צלמת ובעלים, צילום LookBetter

 

כשאני חושבת על תמונות פרופיל במדיות החברתיות שלנו, במיוחד Linkedin ומזהה תמונות של עמיתים, חברים ומכרים מן הפרופילים שלהם ברשתות החברתיות השונות, אני מחפשת פנים מוכרות.

כשאני מדברת על שימוש במדיה חברתית עבור חיפוש עבודה, חלק ממחפשי עבודה שאינם רוצים שפניהם יהיו גלויים באינטרנט, אינם מציגים עצמם. הם יכולים להיות בעלי פרופיל Linkedin כמעט מלא, אבל הם עדיין לא הוסיפו תמונת פרופיל.

האם אתם נמנעים מאפליה לרעה בהעסקתכם בכך, שאינכם מציגים תמונה שלכם בפרופיל?

צילום תמונת פרופיל מקצועית, צילום תדמית, צילום פורטרט, צילום לאתרי אינטרנט, צילום חברות, צילום עובדים, צילום פורטרט, צילום סטודיו

בדרך כלל, מחפשי עבודה זהירים אומרים שהם מעדיפים להיות בלתי מזוהים, כי הם מגנים על פרטיותם ורוצים להימנע מאפליה לרעה בשל גילם, מינם, מוצאם וכו'.

האם צילום ימנע אפליה של פרופיל Linkedin שלהם?

התשובה היא לא. האפליה תקרה, בלי קשר. השאלה היחידה היא העיתוי של האפליה.

אם מישהו לא רוצה להעסיק אתכם בגלל גיל (שמוצג על ידי השיער האפור למשל), הם לא יעסיקו אתכם אם הם רואים את השיער האפור בתמונת Linkedin שלכם או פנים אל פנים. לכן, תוכלו לחסוך זמן ואנרגיה יקרים בכך שתמונתכם תבהיר מי אתם. אם מישהו לא רוצה לעבוד אתכם בגלל הגיל שלכם, לא תרצו לבזבז את זמנכם על מעסיקים אלו. בעזרת תמונת פרופיל גלויה, תוכלו למקד את המאמצים שלכם במקומות עבודה שיש סיכויים גבוהים שיתאימו לכם.

למה תמונות פרופיל נחוצות?

ישנן חמש סיבות חשובות לתמונת פרופיל גלויה בכרטיס שלכם:047_small

 

אמינות

כדי להצליח היום, רוב העבודות המקצועיות דורשות ידע ומיומנות עם המדיה חברתית. פרופילים ללא תמונות הם בדרך כלל לא פעילים או ישנים מאוד.

בנוסף, קיימים פרופילים חברתיים רבים, לצורך מכירת מוצרים או שירותים או כדי לאסוף מידע. פרופילים מזויפים, הם בדרך כלל ללא תמונה, או אם התמונה היא ללא ספק דוגמנית או מישהו אטרקטיבי מאוד. מגייסים, בפרט, לא רוצים לבזבז את הזמן שלהם על אנשים בדיוניים.

הכרות

צילום תמונות פרופיל ללינקדאין Linkedin

מי שכבר מכיר אותך מעברך או ממדיה חברתית אחרת, יזהה את תמונתך וידע מי אתה. כמו כן, חבר מעבודתך האחרונה (או מהעבודה לפני כן) שיחפש אותך, ימצא אותך ברשימה של אנשים שיש להם דבר משותף.

 

עקביות

מי שחבר שלך או עוקב אחריך ברשתות חברתיות אחרות ימצא וכנראה יעקוב אחריך גם ברשתות חברתיות חדשות. כך, נראות המדיה החברתית שלך תורחב ו "ההוכחה החברתית" שלך תתחזק.

פנייה אישית

כל פרופיל הוא מושך יותר, כאשר פניו של האדם משויכים אליו. LinkedIn אמר שהערכים המופיעים בתוצאות החיפוש עם תמונות לידם הם נצפים ונלחצים פי שבע יותר מאשר כרטיסים ללא תמונות פרופיל. מעסיק המחפש מישהו עם תיאור המשרה שלך, סביר להניח שלא ילחץ על השם שלך, אלא אם יש תמונת פרופיל ליד ברשימת תוצאות החיפוש.

צילום תמונת פרופיל ללינקדאין Linkedin

מיתוג אישי

בשימוש עם הפעילות המקצועית שלך במדיות החברתיות, צילום הפורטרט שלך, ייצג את המותג שלך – הלוגו האישי שלך – במיוחד בעת שימוש באותה התמונה עבור כל החשיפה החברתית המקצועית שלך.

לסיכום, פרופיל חברתי מקצועי ללא תמונת פרופיל שלך, יפגע לך במציאת עבודה או במניעת אפליה. לכן, לא כדאי לדלג על זה.

 

לקביעת מועד צילום פורטרט עסקי:

השאירו פרטים או התקשרו, כי אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני!

 

צילום תדמית, צילום לעסק, צילום חברה, צילום עובדים, צילום לאתר אינטרנט, צלמת פורטרטים, צילום פרופיל

צילום תדמית צילום תדמית20101