להיות פוטוגני בתמונות

Home/מאמרים/להיות פוטוגני בתמונות

להיות פוטוגני בתמונות – מיומנות שניתן להשיג!

8 טיפים – איך להיראות טוב בתמונות פרופיל

תמר מלין, צלמת ובעלים, צילום LookBetter

צילום: תמר מלין

רוצים להיראות טוב בתמונות אבל לפעמים זה נראה בלתי אפשרי לקבל את התוצאה שהייתם רוצים? גם אם אתם נראים טוב בחיים האמיתיים, להעביר את המראה שלכם לתמונה טובה דורש אימון. אבל אל דאגה, לצאת פוטוגני בתמונה, היא מיומנות שכל אחד יכול ללמוד. הטיפים הבאים יגרמו לכם להיראות טוב בצילום לאתרי הכרויות או לרשתות חברתיות.

קשה לצלם תמונה כשאתם מבקשים מזר מוחלט לצלם אתכם. לאחר שתעברו על הטיפים הבאים, לא תצטרכו לעשות את זה שוב, כי אז תלמדו כיצד לצלם תמונת פרופיל פוטוגנית במהירות הבזק.צילום לאתרי אינטרנט צילום לאתרי היכרויות

כולנו אוהבים תמונת פרופיל טובה שנראית אטרקטיבית. אם אתם לא מרוצים מהדרך שבה אתם נראים בתמונות, תמיד יש דרכים להפוך את התמונות שלכם למושכות יותר. ניתן להתחיל מתנוחת גוף טובה יותר, או מפילטר מצלמה טוב יותר. לא צריך לעשות שינוי גדול כדי לקבל תמונת פרופיל פוטוגנית. שינויים קטנים מסוימים יכולים לעזור ובגדול. יש, אחרי הכל, הבדל בין להיראות בסדר לעומת להיראות אטרקטיבי וסקסי.

 1. לכל אדם יש צד מחמיא

הציגו את הצד הטוב שלכם. הפנים שלנו אינן סימטריות ותמיד יש צד שנראה טוב יותר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לדעת באיזה צד הפנים שלכם נראים טוב יותר ולהציג צד זה בתמונות הפרופיל שלכם.

 2. חיוך קטן

חיוך קטן ומתוחכם. זה ייתן את המבט המסתורי שאותו תוכלו להראות בתמונות פרופיל, תרגול מול המראה ייתן לכם את המראה הזה.

 3. לקפוץ, לצחוק, לשמוח

צילום תמונות פרופיל לאתרי אינטרנט בזמן שאתם נהנים היא דרך מצוינת לקבלת תמונות מושלמות. תמונות יפות תמיד קל יותר להשיג, כאשר אתם מאושרים וכיף לכם. נסו כמה תנועות כמו לקפוץ, לצחוק, לעשות מעשה טיפשי, או לעשות את המראה הסקסי שלכם. חיוכים קפואים בכל תמונה נראים אותו הדבר ואתם כנראה תהיו האדם הראשון להתעייף מהם. השתמשו ברגש, אשר יציג את הצד הפנימי שלכם מול המצלמה: שמח, עליז או מהורהר. להקשיב לשיר אהוב ולרקוד היא דרך מצוינת להתחיל.

4. איפור

האיפור הוא פרט מאוד חשוב בצילום תמונות פרופיל באתרי הכרויות, בfacebook. או בLinkedin. וודאו ששאריות איפור, בעיקר סביב העיניים, לא נמרחו והשאירו סימן על הפנים, כדי לקבל מראה רענן שלך. כלל הזהב הוא שעדיף פחות. יותר מדי איפור יגרום לכן להיראות מבוגרות, לא רק בתמונות אלא גם בחיים האמיתיים.

 5. תיחום של העין ליצירת צורה מוגדרת

עין מוגדרת על ידי איילנר למשל, תמיד יכולה לגרום לתמונות שלך להיראות טוב יותר. כדי לעשות זאת, תחמי את העיניים בקו עליון של העין.

 6. שפתיים מצוירות

את כנראה לא רוצה שפה מצוירת בחיים האמיתיים. אבל זה בהחלט עובד בצילום, מרחי אודם או שפתון כדי לגרום לשפתייך להיראות מלאות, מבריקות ומוגדרות יותר.

 7. שיער מסודר

 שיער פרוע הוא אסון לתמונות. סידור שיער מקורזל לפני צילום תמונות פרופיל. טריק פשוט אבל יעשה פלאים.

 8. וזה מוביל טיפ האחרון: להתאמן, להתאמן ולתרגל יותר

תרגול מביא לשלמות. תוכלו לעשות שימוש במראה ולתרגל את תנוחות הצילום האהובות עליכם. בקרוב תוכלו לקבל הבעה ויציבה שתשביע את רצונכם, תמונת הפרופיל היא סימן ההיכר שלכם!

לקביעת מועד צילום: השאירו פרטים או התקשרו, כי אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני!